Next Concert

17. 3. - 17.3.2017 Region Beat 2018 Klub DK Ostrov  (162. koncert)

Upcoming Concerts



Played Concerts

2015

24. 11. - 24.11.2017 Mariánské Lázně - RC Morrison společně s Broken 45, Acid Row.
15. 9. - Karlovy Vary - klub Crux 20:00
25. 8. - Lázně Kynžvart - Léčebné lázně - Kulturák od 18:00
17. 6. - 17.6.2017 19:30 STAROVOD FEST 2017 - Stará Voda 
20. 5. - 20.5.2017 Zelesa Fest 2017 Kamýk nad Vltavou
20. 5. - Karlovy Vary - Crux Fest 2017 - klub Crux
31. 3. - 31.3.2017 od 20:00 diCaprio, Glajstr Duo, Mariánské Lázně - RC Morrison Mariánskolázeňská premiéra diCaprio 
12. 11. - Františkovy Lázně - Františkolázeňská 24 hodinovka - z důvodu nemoci, se kapela této akce nezúčastní
15. 7. - 15.7.2016 KONCERTY 2016 Tachov - Letiště,  TAROCK 2016
25. 6. - 25.6.2016 Kostelec u Stříbra - Kostelecká pouť
11. 6. - 11.6.2016 Lázně Kynžvart - Eutit Aréna - Rockový večer dále vystoupí : FARAON
13. 5. - 13.5.2016 Mariánské Lázně - Kolonáda - Zahájení lázeňské sezóny
21. 11. - Seč u Blovic, SKA večírek, dále: Skavare
19. 9. -  Brod nad Tichou - Hospoda Pod Kaštany 20:00, MINIBRODFEST 2015 GRANDE TETE + PLEKTRUM
27. 6. - Studánka u Aše - Vandej Fest (G-Tour 2015, support: Glajstr Duo)
30. 5. - Tachov - Festival pod rozhlednou
23. 5. - Teplá - KD Teplá, apolečně s Zvlášňý škola, Blackmailers, Já ještě nevim
1. 5. - Plzeň - PivníFest.cz
30. 4. - Sokolov - Pálení čarodejnic (lesopark Bohemia)
25. 4. - Mariánské Lázně - Klub Morrison (G-Tour 2015, support: Glajstr Duo)
18. 4. - Plzeň - Divadlo pod lampou (G-Tour 2015, support: Glajstr Duo), dále: Exots, O107, AM
17. 4. - Klatovy - Kavárna KD (G-Tour 2015, support: Glajstr Duo, Strip Dolls)
28. 2. - Aš - klub Cihellna (G-Tour 2015, support: Glajstr Duo)

2014

15. 11. - Seč u Blovic - SKA večírek (V3SKA a další)
27. 9. - Mariánské Lázně - křest alba Párty, klub Na Rampě, Těžko soudit motýla, Wanted, Glajstr Duo.
26. 7. - Karlovy Vary (Čankov) - Letní Vánoce
26. 7. - Planá - Koupák, Svatoanenská pouť
19. 7. - Brod nad Tichou - Svatojakubská pouť
5. 7. - Lipová u Chebu - Open Air
28. 6. - Studánka u Aše - Open Air festival
14. 6. - Cheb - Chebské Dvorky 2014, 15:00
31. 5. - Tachov - LastBell
3. 5. - Plzeň - PivníFest.cz
19. 4. - Tachov - Benefice na trať pro bikery
12. 4. - Plzeň - klub Granit dále: Skavare, Moomraj
5. 4. - Seč u Blovic - Setecká hospoda
28. 3. - Karlovy Vary - Music Club Irská
14. 3. - Cheb - Jazz Rock Café, host Sunday 4
21. 2. - Mariánské Lázně - klub Na Rampě, China Shop Bul ( UK )

2013

9. 11. - Sokolka žije! 2013 - Luhačovice
21. 9. - Hrad Loket, společně s Eternal Fire a Znoucecnost
18. 9. - Hrad Švihov - Festival ObRok (22:15)
7. 9. - Františkovy Lázně - Svatba našich fanoušků Adama a Kláry (soukromá akce)
24. 8. - Kraslice - Jarmark (rockové odpoledne)
23. 8. - Karlovy Vary - Pod Chebákem
2. 8. - Stráž (Bor u Tachova) - Strážské slavnosti, 20:00
6. 7. - Loket - festival k oslavě 10. výročí KVRM
29. 6. - Chodov - RockChodov 2013
14. 6. - Holostřevy - Holostok 2013 (19:30)
31. 5. - Kontejnery Mariánské Lázně - Open Air, park před nemocnicí (19:00)
22. 3. - Mariánské Lázně - Club Na Rampě, společně s Plektrum
1. 2. - Mariánské Lázně - RC Morrison, dále Deliwery, Vipýchanka
25. 1. - Mariánské Lázně - Eldorádo, soukromý koncert

2012

17. 12. - Plzeň - Anděl Music Club
20. 10. - Plzeň - klub Granit - dále: Skavare
3. 10. - Plzeň - BombaFest 2012 - Papírna
22. 9. - Nové Sedlo - festival
15. 9. - Island 2012 - Ostrov nad Ohří (14:00)
15. 9. - Tachov - Letní parket u Bowlingu
1. 9. - Pilsner Fest
25. 8. - Tachov - Letní parket u Bowlingu - NakonecFest
18. 8. - Františkovy Lázně - Přírodní divadlo
11. 8. - Dřetovice u Kladna - Dřetfest
10. 8. - Bad Homburg (D) - Open Air
4. 8. - Rockové sady Kraslice
14. 7. - Česká Kamenice (Prysk) - Open Air
13. 7. - Mariánské Lázně - Pivní Láznění, centrální parkoviště, dále např. Krucipüsk
7. 7. - Tachov - Tarock (areál letiště), dále: Škwor, Arakain, Morčata na útěku atd...
23. 6. - Cerhovice - Pivní slavnosti
22. 6. - Stříbro - Soukromá narozeninová oslava
16. 6. - Planá - Auto moto párty, dále: Vipýchanka
9. 6. - Loket - Rockfestival Loket, dále: Wohnout, Support Lesbiens a další
2. 6. - Sokolov - Rock Beach, dále: Eternal Fire, Houba, Tleskač...
19. 5. - Stříbro - RockStar, dále: Ape Town
17. 5. - Plzeň - Pod Lampou - Semifinále Múza
21. 4. - Plzeň - klub Granit, spolu se Skavare
14. 4. - Mariánské Lázně - Jarní Láznění
30. 3. - Weiden (DE) - Rocknacht
10. 3. - Plzeň - Klub Pod Lampou, dále: UnderFloor
25. 2. - Bezdružice - Skavare Birthday (Kulturák), dále Skavare, V3SKA atd.
21. 1. - Lestkov - Birthday party

2011

14.12. - Plzeň - Skafari Night vol. 3, klub Pod Lampou, dále Y?
26.11. - Sokolov - Finále KVRM, Kinokavárna Alfa
20.11. - Praha - Klub Vagon, s kapelou El Gaučo
12.11. - Mariánské Lázně - Klub Na Rampě - Křest CD Progresso!! Hosté: Budulínek a Skavare
04.11. - Plzeň - Pod Lampou, dále UnderFloor, Žádnej strach
22.10. - Plzeň - Granit - Ska akce, spolu se Skavare
03.09. - Ražice u Písku - Music Fest 2011
27.08. - Plzeň - Pilsner Fest
27.08. - Mariánské Lázně - Lázeňské Pivnění, areál motorestu Start
26.08. - Slaný - Rock Na Valníku
20.08. - Františkovy Lázně, Přírodní divadlo, open air
13.08. - Strakonice - open air
06.08. - Kynžvart - Hřiště - Káza Cup, spolu s: Plektrum
05.08. - Tachov - Zvuky léta, s námi Záviš,Vipýchanka, Le Pneumatiq atd.
04.08. - Plzeň - Prazdroj talentů, areál plzeňského pivovaru
30.07. - Chvaleč - Chvalečská Noc 2011
23.07. - Plánice - U Hájovky, Lampa v háji
22.07. - Krásný Dvůr - Krásnej fest
16.07. - Františkovy Lázně - Amfiteátr - Miss mokré tričko
02.07. - Chrudim - Festival Yanderov 2011
18.06. - Plzeň - Den Meliny Mercouri, třída Americká
21.05. - Cheb - Velký cyklo závod
20.05. - Kamýk nad Vltavou - festival Zelesa
07.05. - Mariánské Lázně - RC Morrison, s námi: Skavare Flascheta, Pohřební Kapela
06.05. - Tachov - Last Bell, dále: Vipýchaná Fčela, Skavare Flascheta, X - Left To Die, Something Like atd.
30.04. - Plzeň - Majáles
08.04. - Stříbro - Rock Star club, s námi Skavare, Underfloor
06.04. - Plzeň - BombaFest, areál Nádraží Jižní předměstí
26.03. - Tachov - Bistro u Morgiho, Battle for Tachov, dále: Last Crusader, Gate of Illusions, Drag me Pissed, Ethos of Nemesis
24.02. - Plzeň - Klub Music Bar Anděl, spolu s Ocho Ríos
18.02. - Spálené Poříčí - Music Club Sklep, s námi Frajara Putika
22.01. - Lestkov - Hospůdka U Parku, dále Blahobeat

2010

31.12. - Mariánské Lázně - Na Rampě, s námi Baba Hed
11.12. - Stříbro - Rock Star, spolu s: Skavare Flascheta
03.12. - Mariánské Lázně - Morrison, Zimní Luxorfest
16.11. - Plzeň - Utopie, SKAfari Night - s námi Underfloor, Ocho Ríos
13.11. - Přeštice - Hell's Rock Cafe, s námi: Tři Sestry Banditos
16.10. - Černošín - John De Bill - Narozeninová oslava, s námi: Nebylo Nás Pět, Blahobeat
09.10. - Rokycany - Kasino, s námi: The Spankers
11.09. - Tachov - Letní parket u bowlingu spolu s: Zvlášňý Škola
04.09. - Loket nad Ohří - hrad Loket, dále: FEHER FEKETE KEREK, COCOMANA
28.08. - Ročov u Loun - Konec léta Na Kovárně, dále: Kovárně Joe Purple, Anything goes, Kapišto, Furt 2N, Stará Vajtyngrová....
21.08. - Hranice u Aše - Open Air Hranice 2010, 2. scény - Kaply a DJ´s
20.08. - Františkovy Lázně - Přírodní divadlo, Dále vystoupí: Bunch Up, gHost On Tuesday
31.07. - Planá u Mar. Lázní - Plánský Koupák: Turbo, Doga, Michal David, Zajíc Company, Liwid...
24.07. - Mariánské Lázně - Luxorfest
10.07. - Česká Kamenice
09.07. - Tachov - Tarock festival, další účinkující: Arakain, Škwor...
26.06. - Tachov - Letní parket u Bowlingu - Celý den v rytmu SKA, dále hrají: VEvývoji!, Skavare Flascheta, Ocho Ríos, Dva a Půl Cvrčka
26.06. - Konětopy u Loun, s námi hrají Tři Sestry Revival Banda
19.06. - Halže - Kóčovo narozeniny (pro zvané), dále: Divoký Astma
19.06. - Aš - Klubíčko - festival Ašlerky
18.06. - Sokolov - Rockování na závěr, Kinokavárna Alfa, dále Eternal fire, Ewelyn
12.06. - Nepomuk - Cofee Shop, s námi V3SKA
12.06. - Stod - festival Šestý den, dále: Ocho Ríos, Palice, Semtex...
11.06. - Polžice - Café Kryštof Harant (pizzerie)
21.05. - Mariánské Lázně - Eldorádo - Křest CD, dále: Sickness Therapy, Skavare Flascheta, Totální Nasazení
05.05. - Plzeň, Bombafest
24.04. - Plzeň - Majáles, další kapely: Mnoho......
20.03. - Kámen u Děčína
13.03. - Mikulčice u Hodonína - Pestrovečer
20.02. - SkavareBirthDay 4 / KD, další účinkující: Basta Fidel, V3ska, Kapišto, Skavare Flascheta
08.01. - Mariánské Lázně - RC Morrison - SKA večer, dále účinkují: Papa Noel & Ocho Rios

2009

19.12. - Sokolov - Kinokavárna Alfa - FINÁLE KVRM, další soutěžící: Holden, Jazzbooster, Shoe Cut, Goodfellas
18.12. - Mariánské Lázně - Hudební Klub Na Rampě, spolu s BABA HED
27.11. - Mariánské Lázně - Morrison, dále účinkují: The Spankers, Děti Dr. Nehra
04.11. - Plzeň - Klub Watt, další účinkující: Chaotic
17.10. - Tachov - Sportbar, další vystupující: Skavare Flascheta, Siláž, Vypíchaná Fčela
22.09. - Plzeň - Music Club Anděl, Hraje s námi kapela: Paheyl
11.09. - Praha - klub Chapeau Rouge Další kapely: Freak Parade, Suffer, Ocho Rios, Swamp Safari
05.09. - Litoměřice - Rock For Animals, dále účinkují: Definitivní Ententýk, Kurva od vedle, Pohádkovej rivajvl, Pozitivní deviace
22.08. - Františkovy Lázně - Přírodní divadlo, dále účinkují: Mandrage, One night band
21.08. - Poběžovice - Poběžovické pouťové slavnosti
15.08. - Domažlice - Chodské slavnosti
09.08. - Tachov - Tachovské slavnosti (od 15:30)
08.08. - Lázně Kynžvart - Fotbalové hřiště TJ Sokol, dále účinkují: Baba Head
18.07. - Sokolov - Koupaliště Michal, dále účinkují: Jazzbooster
10.07. - Konstantinovy Lázně, klub Panteon, dále účinkují: Plektrum, Genetická chyba, Pucgrund
04.07. - Spálené Poříčí - Basinfirefest
22.04. - Plzeň, Kapeláž ZČU